Kisan HM ATIK GERİ KAZANIM AŞ, Türkiye’nin en profesyonel atık toplama ve atık geri kazanım firmalarından biridir. Kisan HM, Türkiye’de ve çevresindeki ülkelerde hurda camı, hurda plastik ve hurda alüminyumunun toplanması ve alım satımı ile ilgilenmektedir.

Cam sektörü için yenilikçi ve kaliteli yapıştırıcılar ve sızdırmazlık malzemeleri, müşterilerimizle uzun vadeli ortaklıklar ve işbirliğinin sonucudur. Birlikte yeni pazar trendlerini tanıyor, fikir alıyor ve takım halinde çözümler geliştiriyoruz. Müşterilerimizin ürün ve süreç kalitesini bu şekilde geliştiriyoruz ve GÜÇLÜ BAĞLAR yaratıyoruz.

Mesapol Türkiye ana firmasının bir iştiraki olarak USA bölgesinde faaliyet göstermektedir. USA bünyesinde bulunan ve bölgeye yakın olan Güney Amerika müşterilerine hizmet etmek amacı ile Florida’da yerleşik düzende bulunan firmadır. Bölgenin tüm ihtiyaçlarını yerel çalışanları ile sürdürmeye çalışan Mesapol USA, Amerika Birleşik Devletlerinde geçerli olan Miami Dade ve ICC Belgelerine sahiptir.

IKATEK, 17 yıllık köklü bir geçmişe sahip olup, Alman mühendisliğinin öncü markalarının Türkiye temsilciliğini yapmaktadır. Cam işleme sanayiindeki yenilikçi ve yüksek teknolojili makinelerimizle sektöre değer katıyoruz. Müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik çözümler sunan firmamız, kalite ve güvenin simgesi haline gelmiştir. Alanında uzman kadromuz ve sürekli gelişen teknolojimiz ile her zaman en iyisini sunmayı hedefliyoruz. IKATEK, yalnızca bir makine satıcısı değil, aynı zamanda çözüm ortağınız olarak, projelerinizde maksimum verimliliği ve başarıyı garantilemek için yanınızdadır.

SCM Makine, 5 yıllık deneyimiyle cam işleme ve cam taşıma sistemleri alanında öncü bir Türk şirketidir. Endüstriyel gereksinimleri karşılamak üzere tasarlanmış yüksek kaliteli makineler üreten firmamız, sektördeki teknolojik yenilikleri sürekli takip ederek ürünlerini geliştirmektedir. Cam işleme makinelerimiz, hassas kesimden şekillendirmeye kadar geniş bir işlem yelpazesi sunarken, cam taşıma sistemlerimiz ise maksimum verimlilik ve güvenlik sağlamaktadır. SCM Makine olarak, müşteri memnuniyetini öncelikli hedef olarak belirleyerek, her bir müşterinin ihtiyaçlarına özel çözümler sunmaktayız. Kalite, yenilikçilik ve güvenilirlik değerleriyle donatılmış SCM Makine, cam işleme sektöründe tercih edilen isimlerden biri olmaya devam etmektedir.

Türkiye’nin ve bölgenin önde gelen imalatçılarından biri olan Mesa Alüminyum, 25 yılı aşkın süredir Alüminyum Profil Aksesuarları ve Korkuluk Sistemleri konusunda ön sıralarda yer almaktadır.
Geniş ürün yelpazemiz merdivenler, balkonlar, galeriler ve havuz kenarları için tasarlanmış alüminyum profilleri ve bağlantı parçalarını (aksesuarları) kapsamaktadır. Mesa Alüminyum, 1995 yılından bu yana bu alanda olağanüstü çözümler sunmaya kendini adamıştır ve ürünlerimizi dünya çapında 70’ten fazla ülkeye ihraç etmektedir.

MHM Profil ve Sanayi Ticaret A.Ş, yalıtımlı camlar sektöründe hizmet vermek için kurulmuş ve son teknolojiler ile üretimine devam eden bir firmadır. Yalın yönetim sistemi ilkelerini benimsemiş olan şirketimizin tek konusu yalıtımlı camlar içinde kullanılan alüminyum profillerin üretimi ve yardımcı ürün ve kimyasallarının satışıdır.

CHM MS yalıtımlı camlar sektöründe Türkiye’nin önde gelen nem alıcı üreticilerindendir. İzmir tesisinde en son teknoloji ve yeni üretim teknikleri ile üretim yapmaktadır. Kaliteden taviz vermeden ürettiği ürünleri 5 kıtaya ihraç etmektedir. Üretimde ve satışta yalın yönetim sistemlerini ilke edinmiş şirketimiz sadece yalıtımlı camlar sektöründe hizmet vermeyip aynı zamanda; filtre ve otomotiv sanayi, savunma sanayi ile ilaç sanayisindeki mevcut müşterileri ile nem alıcı sektöründeki yerini almıştır.